Czysta energia dla Twojego domu

Inwestycja

Wydatek na instalację fotowoltaiczną zwraca się już po 5-7 latach

Ekologia

Moduły fotowoltaiczne produkują zupełnie czystą energię z odnawialnego źródła

Prostota

Instalacja działa w pełni automatycznie i nie wymaga ingerencji ze strony właściciela

Dlaczego fotowoltaika się opłaca?

Oszczędność

Własna instalacja pozwala o obniżenie rachunków za prąd nawet o 90% w skali roku,

Niezależność

Własna instalacja fotowoltaiczna uniezależnia od wzrostu cen prądu i awarii sieci

Trwałość

Moduły fotowoltaiczne rzadko ulegają awariom, a instalacja objęta jest 25-letnią gwarancją

Ulgi i dopłaty

Możliwości finansowania

Ogranicz własne wydatki na założenie instalacji fotowoltaicznej za pomocą zewnętrznego dofinansowania. Skorzystaj z rządowych lub lokalnych programów dopłat oraz ulg podatkowych. Nasi specjaliści pomogą Ci uzyskać korzystne warunki wsparcia domowej fotowoltaiki. 

Program "Mój Prąd"

Z rządowego programu mogą skorzystać osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę na wprowadzenie do sieci wytworzonej energii elektrycznej. Dofinansowanie udzielane jest w formie dotacji do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji, ale nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie.

Program "Czyste Powietrze"

Program wsparcia finansowego na wymianę źródeł ciepła dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Maksymalna wartość inwestycji, do której wyliczana jest dotacja, to 53 tys. zł. Minimalna wartością inwestycji kwalifikującej się do projektu to 7 tys. zł. Koszty mikroinstalacji fotowoltaicznej i kolektorów słonecznych mogą zostać dofinansowane w 100% wyłącznie w formie pożyczki w ramach pozostałych kosztów kwalifikowanych.

Ulga podatkowa

Obowiązującą od 2019 r. ulgą termomodernizacyjną objęte są wszelkie wydatki poniesione w danym roku podatkowym na materiały budowlane, urządzenia i usługi związane z realizacją przedsięwzięcia termomodernizacyjnego, w tym m.in. instalację fotowoltaiczne. Kwota odliczenia może wynieść nawet 53 tys. zł w odniesieniu do wszystkich przedsięwzięć realizowanych we wszystkich budynkach, których podatnik jest właścicielem lub współwłaścicielem.

1. Umów wizytę naszego eksperta

Wypełnij formularz kontaktowy i wybierz dogodny dla siebie termin. 

Warunkiem założenia instalacji fotowoltaicznej jest wolna powierzchnia dachowa oraz istniejące przyłącze do sieci energetycznej.

2. Spotkanie z ekspertem i audyt fotowoltaiczny

Podczas umówionego spotkania nasz ekspert przeanalizuje zużycie energii elektrycznej w Twojej nieruchomości i dokona szczegółowego audytu fotowoltaicznego*. Zbadamy m.in. możliwość założenia instalacji fotowoltaicznej, wykonamy analizę ekonomiczną przedsięwzięcia i przedstawimy rekomendowaną konfigurację modułów. 

*W przypadku nawiązania współpracy z naszą firmą w zakresie wykonania instalacji fotowoltaicznej, koszt audytu zostanie odjęty od wysokości ostatniej faktury. 

3. Akceptacja oferty

Przygotujemy szczegółową ofertę na wykonanie instalacji fotowoltaicznej wraz z wariantami konfiguracji oraz przedstawimy możliwości uzyskania dofinansowania. Po akceptacji oferty przez klienta, przystępujemy do rozpoczęcia prac

4. Przygotowanie dokumentacji i wykonanie instalacji

Wykonujemy kompleksową instalację modułów fotowoltaicznych wraz z podłączeniem ich do sieci energetycznej. 

Na większości budynków możliwe jest przeprowadzenie bezinwazyjnego montażu, bez zbędnego wiercenia oraz naruszania pokrycia dachu. Po wykonaniu instalacji sami zajmiemy się formalnościami, czyli zgłoszeniem do energetyki oraz straży pożarnej.

5. Obsługa gwarancyjna

Jesteśmy pewni jakości naszych instalacji, dlatego zapewniamy 25-letnią gwarancję na ich wydajność. Oznacza to,  że panel fotowoltaiczny zachowa określoną w karcie katalogowej moc w okresie 25 lat. 

Szybko i profesjonalnie

Jak skorzystać z naszych usług?

Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces instalacji paneli fotowoltaicznych i pomogą wybrać najkorzystniejszą konfigurację dla Twojego domu. 

Przykładowa instalacja

Doskonałe warunki

Instalacja fotowoltaiczna wraz z montażem już od 6 999 zł brutto

Do 5 tys. zł dofinansowania

Montaż już w 2-3 dni! 

+ 0
wykonanych mikroinstalacji
0
lat doświadczenia

O nas

Project Syndicate SIA to międzynarodowa firma z branży odnawialnych źródeł energii z siedzibą w Rydze, Łotwa. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, biznesu oraz przeprowadzamy kompleksowy proces budowy farm fotowoltaicznych. 

Project Syndicate SIA

Krišjāņa Valdemāra iela 18–7 Rīga, Lv-1010, Republic of Latvia
office@projectsyndicate.lv 
LV40103729157

Project Syndicate SIA Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, Polska
biuro@projectsyndicate.pl
NIP: 1080023497

Prawa autorskie - Project Syndicate SIA - 2018